ШКОЛА І-III СТУПЕНІВ №111
ІМЕНІ С.А. КОВПАКА
ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Контактна інформація
тел.: +38 044 574 40 12
факс:  +38 044 574 38 56
e-mail: school_nu_111@ukr.net

 

Навчання відновлюється відповідно до вимог Жовтого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19:

·       Діти 1 вересня  йдуть до школи: 1-4 класи -  початок уроків о 8:00; 5-11 – 0 9.00.

·       Лінійки для всіх не буде, а по класах відбудеться святкова зустріч вчителя й учнів.

·       Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

·       При вході в клас учасники освітнього процесу мають обробляти руки антисептиком/

·       Просимо забезпечити прихід дітей 5-11 класів до школи в масках. Вхід до школи без маски заборонений. Дитина із собою повинна мати невелику ємність з антисептиком, дві запасні маски, вологі серветки. Для використаних одноразових масок у школі будуть наявні спеціальні урни.

·       За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника, при ранковій зустрічі, або вчителя предметника, у якого урок.

·       Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакети (zip-пакет або папка на кнопці) — один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розміщено спеціальні урни або контейнери з табличкою призначення.

·       Удома щоранку батьки зобов'язані проводити моніторинг стану здоров'я дитини та вимірювати температуру. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.  До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.

·        Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.

·       Дітей з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома.

·       Якщо дитина після хвороби приступає до навчання, батьки обов'язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.

·       За кожним класом закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.

·       Відповідно до вищезазначених Тимчасових рекомендацій, з метою мінімізації контактів між дітьми у закладі запроваджується "змішане навчання" (кожен клас буде поділено на 2 групи за алфавітним списком: 1 група класу вчиться перший тиждень очно, друга — дистанційно.   Наступного тижня групи міняються). Перші класи поки що навчаються у звичайному режимі.

·       Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожна дитина має обов'язково пляшечку води. Школа забезпечить в кінці дня очищення та дезінфекцію твердих поверхонь, а також провітрювання протягом дня на кожній перерві не менше 10 хвилин.

·       Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами. По всій школі ходити учням не дозволяється.

·       Харчування буде організовано за своїми правилами та графіком. Буфет тимчасово працювати не буде.

·        Розклад дзвінків поки що  змінено.

·       Групи продовженого дня будуть працювати уже з 1 вересня.

·       Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.

·       Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер. Є група школи у фейсбуці, а також сайт школи.