ШКОЛА І-III СТУПЕНІВ №111
ІМЕНІ С.А. КОВПАКА
ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Контактна інформація
тел.: +38 044 574 40 12
факс:  +38 044 574 38 56
e-mail: school_nu_111@ukr.net

 

1 – А клас

Класний керівник: Білецька Анастасія Сергіївна

Каб. 231

1.     Алекса Євген Валентинович

2.     Багалян Арман Грантович

3.     Бойко Іван Максимович

4.     Гайдар Тая Олександрівна

5.     Голусяк Кирило Костянтинович

6.     Єльченко Анна-Марія Андріївна

7.     Зіміна Валерія Віталіївна

8.     Іонов Кирило Вікторович

9.     Козицький Філіп Вячеславович

10.                       Коноваленко Агнеса Миколаївна

11.                       Коренчук Марія Олександрівна

12.                       Корнеєвець Даніїл Артурович

13.                       Кощій Валерія Сергіївна

14.                       Кудря Герман Михайлович

15.                       Лабяк Сергій Андрійович

16.                       Лазебна Поліна Андріївна

17.                       Литовченко Андрій Дмитрович

18.                       Мележик Артем В’ячеславович

19.                       Мельник Денис Васильович

20.                       Мурзіна Софія Денисівна

21.                       Нікитко Нікита Андрійович

22.                       Нікитко Поліна Андріївна

23.                       Нікішина Аліса Дмитрівна

24.                       Ногаль Аліса Дмитрівна

25.                       Одинець Дмитрій Костянтинович

26.                       Педченко Євген Михайлович

27.                       Покотило Роман Сергійович

28.                       Самоткан Вероніка Олексіївна

29.                       Синявцева Анюта Юріївна

30.                       Січкарь Артур Михайлович

31.                       Суменко Дар’я Вікторівна

32.                       Тимошенко Кирил Євгенович

33.                       Токаренко Ольга Ігорівна

34.                       Уланова Єва Віталіївна

35.                       Чокан Павло Федорович

36.                       Шевченко Анастасія Павлівна

 

1– Б клас

Класний керівник: Павленко Олена Павлівна

Каб. 119

1.     Анопрієнко Марк Дмитрович

2.     Белемець Іван Сергійович

3.     Бережко Ксенія Миколаївна

4.     Бережко Роман Миколайович

5.     Білецький Олександр Богданович

6.     Болдирєва Аріна Сергієвна

7.     Бугаєнко Юлія Олегівна

8.     Валявський Володимир Олександрович

9.     Васюта Мілана Романівна

10.                       Віноградов Демід Артемович

11.                       Гладка Анна Юріївна

12.                       Головань Максим Іванович

13.                       Дема Тимур Олександрович

14.                       Долгополова Анна Миколаївна

15.                       Дубель Дар’я Олександрівна

16.                       Дученко Аріна Юрієвна

17.                       Іванова Софія Дмитрівна

18.                       Іванченко Дмитро Віталійович

19.                       Казачков Іван Юрійович

20.                       Калач Кароліна Дмитрівна

21.                       Коропов Данило Євгенійович

22.                       Лапа Мирослава Володимирівна

23.                       Лисак Софія Денисівна

24.                       Максименко Вероніка Максимівна

25.                       Матьяш Вероніка Вячеславівна

26.                       Міхелідзе Анна Едуардівна

27.                       Нематова Лайло Кахрамонівна

28.                       Оліфан Олексій Юрійович

29.                       Примакова Варвара Сергіївна

30.                       Простріла Крістіна Вікторівна

31.                       Рожков Платон Вадимович

32.                       Руденко Дмитро Сергійович

33.                       Селютіна Євгенія Олександрівна

34.                       Черняков Михайло Олександрович

35.                       Шамаєва Варвара Олександрівна

36.                       Щемелинін Клим Олегович

 

 

1 – В клас

Класний керівник: Петренко Валентина Михайлівна

Каб. 228

 

1.     Алєхнович Нікіта Віталійович

2.     Андрущенко Ілля Андрійович

3.     Венгловська Еліна Максимівна

4.     Вергелес Ілона Богданівна

5.     Войцеховський Давид Олексійович

6.     Гарц Михайло Максимович

7.     Дегтяр Анастасія Олександрівна

8.     Єлісєєва Ніка Антонівна

9.     Жук Максим Олександрович

10.                       Залєтов Артур Олександрович

11.                       Іванов Михайло Дмитрович

12.                       Кожухівська Софія Віталіївна

13.                       Кожухівський Тимофій Віталійович

14.                       Кондратюк Владислав Євгенійович

15.                       Конельська Сельві Зоя Ніколь

16.                       Костюченко Даніїл Сергійович

17.                       Косун Єлисей Вячеславович

18.                       Куцик Дар’я Олексіївна

19.                       Мазур Артем Костянтинович

20.                       Мефедов Михаїл Олегович

21.                       Можаровська Злата Ростиславівна

22.                       Мустафаєв Еміль Руслан огли

23.                       Нікітюк Олександра Володимирівна

24.                       Ноянчук Анна Ігорівна

25.                       Офман Олег Олексійович

26.                       Ревтюх Анна Валентинівна

27.                       Ткаченко Ростислав Ігорович

28.                       Федін В’ячеслав В’ячеславович

29.                       Хіміч Ярослав Олегович

30.                       Хорошилова Міла Павлівна

31.                       Чабук Медіне Алі

32.                       Швець Анна Володимирівна

33.                       Шевчук Назарій Сергійович

34.                       Шеремет Тимофій Русланович

 

1 – Г клас

Класний керівник: Кучер Ілона Володимирівна

Каб. 117

 

1.     Андронов Артем Андрійович

2.     Бондаренко Марія Сергіївна

3.     Вендюк Артем Миколайович

4.     Гринчук Софія Іванівна

5.     Загоровський Микола Ігорович

6.     Казанцева Анна Олександрівна

7.     Кирильченко Тимофій Олегович

8.     Ковальова Кіра Сергіївна

9.     Крига Катерина Андріївна

10.                       Мітяєва Аріна Вадимівна

11.                       Міщаненко Тимофій Дмитрович

12.                       Нестерова Кароліна Сергіївна

13.                       Ніковський Даніїл Олександрович

14.                       Ніколенко Олександра Станіславівна

15.                       Олійник Вікторія Ігорівна

16.                       Онищенко Данило Сергійович

17.                       Папушенко Аріана Тімурівна

18.                       Підчібій Євген Олександрович

19.                       Савченко Евеліна Василівна

20.                       Сагаль Богдан Олександрович

21.                       Сангтараш Філіп Фарамарзович

22.                       Семенюк Максим Сергійович

23.                       Сенченко Михайло Віталійович

24.                       Сеня Данило Олександрович

25.                       Сергєєва Маргарита Олександрівна

26.                       Сингай Максим Вадимович

27.                       Славутська Софія Олексіївна

28.                       Слободенюк Олександра Андріївна

29.                       Стеценко Софія Володимирівна

30.                       Тищенко Олексій Романович

31.                       Ткаченко Лев Сергійович

32.                       Улько Богдан Олексійович

33.                       Черниш Катерина Олександрівна

34.                       Янко Тадей Назарович

 

1 – Д клас

Класний керівник: Михайлова Дар’я Сергіївна

Каб. 105

 

 

1.     Бирка Єва Володимирівна

2.     Боголєпов Кирил Денисович

3.     Боднарчук Тимофій Ігорович

4.     Главінський Гліб Євгенійович

5.     Горбачова Дар’я Романівна

6.     Давидова Ксенія Андріївна

7.     Дякова Стефанія Сергіївна

8.     Завойко Іван Дмитрович

9.     Кабанов Даніл Максимович

10.                       Казанчук Вероніка Олегівна

11.                       Калініченко Олівія Сергіївна

12.                       Коломієць Марія Андріївна

13.                       Костенко Артем Олександрович

14.                       Красовська Анастасія Ігорівна

15.                       Кудінов Артур Володимирович

16.                       Куцало Вероніка Геннадіївна

17.                       Макаренко Матвій Юрійович

18.                       Малхасян Діана Шалікоївна

19.                       Мороз Терра Єва

20.                       Невмержицька-Коноваленко Софія Віталіївна

21.                       Немшілов Владислав Валерійович

22.                       Орел Емілія Максимівна

23.                       Пальчик Артем Дмитрович

24.                       Пилявський Платон Олександрович

25.                       Пихоніна Варвара Володимирівна

26.                       Підгаєць Кіріл Дмитрович

27.                       Пілюга Тимофій Олексійович

28.                       Полікарпов Тимур Євгенович

29.                       Постоленко Владислав Юрійович

30.                       Рагозін Артем Максимович

31.                       Рябокрис Максим Олександрович

32.                       Турцев Андрій Олегович

33.                       Хлобистова Наталія Євгенівна

34.                      Яхнієнко Олександра Василівна

 

 

1 – Є клас

Класний керівник: Щербатюк Анастасія Вікторівна

Каб. 233

 

1.     Андрусишина Анна Ігорівна

2.     Баронова Альбіна Михайлівна

3.     Белоусов Павло Євгенійович

4.     Берулава Давид

5.     Бєлов Данило Ілліч

6.     Білгіт Меліса Емрахівна

7.     Бруньківський Захар Андрійович

8.     Буріменко Владислав Олександрович

9.     Вдовенко Всеволод Андрійович

10.                      Вишнівський Артем Сергійович

11.                      Вовк Ірина Андріївна

12.                      Голдабенко Даниїл Олександрович

13.                      Гончар Єва Євгенівна

14.                      Гончарик Назарій Юрійович

15.                      Добровольська Олександра Миколаївана

16.                      Ільєнко Марія Олександрівна

17.                      Калініченко Міланна Ярославівна

18.                      Кікоть Марк Антонович

19.                      Кім Софія Євгенівна

20.                      Комлик Олексій Дмитрович

21.                      Мазай Володимир Олегович

22.                      Малкін Георгій Михайлович

23.                      Маршал Владислав Євгенійович

24.                      Мороз Терра Міла

25.                      Назаревич Михайло Олександрович

26.                      Петренко Михайло Ілліч

27.                      Прядко Ростислав Іванович

28.                      Романенко Аріна Романівна

29.                      Співак Матвій Станіславович

30.                      Трюхан Мирослав Олегович

31.                      Цема Дарія Валеріївна

32.                      Ціленко Софія Юріївна

33.                      Чернікова Поліна Олегівна

34.            Юхимчук Ілля Анатолійович