ШКОЛА І-III СТУПЕНІВ №111
ІМЕНІ С.А. КОВПАКА
ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Контактна інформація
тел.: +38 044 574 40 12
факс:  +38 044 574 38 56
e-mail: school_nu_111@ukr.net

 1 - А клас

Вчитель – Монько Марина Миколаївна

 

Кабінет № 116

 

1. Барналицький Гордій  Володимирович

2. Білоус Вікторія Олександрівна

3. Битько Вікторія Олександрівна

4. Бобомуродова Райхана 

5. Бойко Степан Андрійович

6. Веремійчук Богдан Дмитрович

7. Вихристюк Антон Андрійович

8. Гаврюшенко Дар’я Вікторівна

9. Галеса Андрій  Віталійович

10. Голдабенко Аріна Олександрівна

11. Гришин Тимофій Олександрович

12. Дмитерко Захар Ігорович

13. Домославська Софія Олександрівна

14. Дубілєвіч Кирило Романович

15. Дудченко Поліна Володимирівна

16. Дученко Анастасія Василівна

17. Зеленський Георгій Георгійович

18. Зленко Семен Андрійович

19. Косяк Мілана Андріївна

20. Кравчук Олександра  Олександрівна

21. Лавріненко Варвара Євгеніївна

22. Лагута Милослава Володимирівна

23. Левченко Юліана Юріївна

24. Матюша Софія Олегівна

25. Оганесян Артем  Валерійович

26. Охріменко Святослав Вячеславович

27. Пчела Вікторія Юріївна

28. Скорик Євгеній Максимович

29. Телюк Артем Сергійович

30. Черняков Андрій Олександрович

 

 

 1 - Б клас

 

Вчитель – Вихор Алла Миколаївна

Кабінет № 118  

 

1. Баракат Амір Самійович

2. Бітюков Максим Євгенійович

3. Бодров Олексій Антонович

4. Бойчук Вікторія Валеріївна

5. Бороган Олександр Ігорович

6. Васькевич Анастасія Олександрівна

7. Гальчинський Артем Григорович

8. Гуленко Марія Олексіївна

9. Двораківська Кароліна Олександрівна

10. Єжова Маргарита Максимівна

11. Жеравін Данило Дмитрович

12. Загребельний Платон Олександрович

13. Ісроілова Шохина  Акмалівна

14. Кадет Анастасія Сергіївна

15. Клименко Нікіта Павлович

16. Кузьменко Маргарита Віталіївна

17. Лебеденко Андрій Євгенович

18. Майніна Софія Максимівна

19. Оперчук Марія Віталіївна

20. Осьмак Мар’яна Ярославівна

21. Плахотнюк Єлизавета Ігорівна

22. Полховська Злата Євгеніївна

23. Розвадовська Софія Вікторівна

24. Семенова Вероніка Федорівна

25. Фаліон Іван Сергійович

26. Хілько Вікторія Валентинівна

27. Цибульський Віталій Віталійович

28. Чайковський Іван Романович

29. Чепурко Серафим Сергійович

30. Черкашина Мар’яна Віталіївна


1 - В клас

Вчитель – Абдурашітова Оксана Василівна

Кабінет № 117


1.  Абашидзе Йосеб Джумберович

2.  Алифиренко Антон Вадимович

3.  Баздирєва Ніна Андріївна

4.  Бережецька Аліпія Владиславівна

5.  Боброва Дар’я Віталіївна

6.  Боднар Тимофій Олександрович

7.  Боднарчук Тимофій Ігорович

8.  Волковінський Дмитро Миколайович

9.  Волуйко Анастасія Володимирівна

10. Геворкян Давід Арменович

11. Захаревич Маргарита Олександрівна

12. Калініченко Соф’я Ігорівна

13. Кальковець Олександр Сергійович

14. Кокошко Марія Олександрівна

15. Коріненко Олександр Валерійович

16. Кравчук Вікторія Віталіївна

17. Кузнєцова Аріна Леонідівна

18. Малихіна Ульяна Денисівна

19. Настенко Михайло Юрійович 

20. Павлюк Юрій Юрійович

21. Панченко Денис Ігорович

22. Пустовіт Максим Юрійович

23. Савчій Таміла Владиславівна

24. Самойлик Катерина Сергіївна

25. Солова Катерина Олексіївна

26. Тарасенко Олександра Юріївна

27. Хаджебі Міла Фазлоуллах

28. Хмельовський Єгор Васильович

29. Циба Олександра Сергіївна

30. Ян Цзінюань


1 - Г клас

Вчитель – Самойленко Яна Миколаївна

Кабінет № 119


1. Антонюк Дмитро Костянтинович

2. Беркович Герман Ігорович

3. Бєлєнкова Христина Максимівна

4. Вікарчук Матвій Андрійович

5. Газіна Анастасія Ігорівна 

6. Губарь Артем Віталійович

7. Добровольний Дмитро Миколайович

8. Дулоглу Єкатерина Олександрівна

9. Коляденко Валерій Антонович

10. Куріленко Володимир Філіпович

11. Кучерявий Платон Андрійович

12. Лашко Варвара Олександрівна 

13. Лук’янчук Карина Василівна

14. Махиня Ольга Максимівна

15. Митасьова Яна Владиславівна

16. Панченко Рінат Андрійович

17. Первих Софія Альбертівна

18. Півнюк Марина Андріївна

19. Пономарьова Анна Сергіївна 

20. Соколов Роман Олександрович

21. Стожок Арина Вадимівна

22. Чорненька Поліна Андріївна

23. Шатель Давид Денисович

24. Шпакова Марта Артурівна

25. Шутко Матвій Олександрович

26. Щербань Дарія Олександрівна 

27. Юрченко Данііл Олександрович



1 - Д клас

Вчитель – Оспанова Наталія Миколаївна

Кабінет № 120


1. Алєксєйчікова Анастасія Віталіївна

2. Алєксєйчікова Анна Віталіївна

3. Астапович Максим Миколайович

4. Ващенко Кирил Олександрович

5. Галаджій Кіра Юріївна

6. Гребенюк Анастасія Олександрівна

7. Дабіжа Ольга Олександрівна

8. Ісаченко Олеся Дмитрівна

9. Кириченко Поліна Борисівна

10. Корюненко В’ячеслав Григорович

11. Лихвар Володимир Валерійович

12. Миць Олег Юрійович 

13. Мозгова Аріана Сергіївна

14. Недзведський Костянтин Вікторович

15. Нечипорук Маргарита Юріївна

16. Оришич Нікіта Сергійович

17. Остапенко Михайло Олександрович

18. Підоплічко Арсеній Володимирович

19. Перепелка Надія Володимирівна

20. Проніна Мілана Леонідівна

21. Пуговкін Микита Денисович

22. Рак Максим Михайлович

23. Савченко Тарас Костянтинович

24. Скрипак Злата Дмитрівна

25. Федьків Максим Денисович

26. Ханас Маргарита Михайлівна

27. Чижевська Мирослава Юріївна



1 - Є клас
Вчитель – Кальковець Наталя Василівна 
Кабінет № 102

1. Аль-Газзай Ольга Аммарівна
2. Братах Поліна Ярославівна
3. Василенко Ольга Євгенівна
4. Галаджій Аріна Юріївна
5. Герасимчук Марк Вікторович
6. Гончар Кирил Євгенович
7. Дьяченко Михайло Павлович
8. Жук Дмитро Артемович
9. Коваленко Богдан Романович
10. Кожина Єва Михайлівна
11. Комінко Олег Анатолійович
12. Кузнєцов Євгеній Георгійович
13. Кухарова Анас тасія Ігорівна
14. Лобирь Олександра Євгенівна
15. Мамаджанов Даніель Леванович
16. Мільченко Іван Володимирович
17. Мороз Злата Андріївна
18. Морозенко Марія Сергіївна
19. Никонюк Анна Володимирівна
20. Онопрієнко Руслана Іванівна
21. Панченко Віктор Олександрович
22. Пікінер Михайло Романович
23. Піскунова Софія Денисівна
24. Рожко Владислав Віталійович
25. Скаврон Святослав Олексійович
26. Федай Денис Олегович
27. Харченко Маргарита Ігорівна
28. Чемерис Артем Валентинович
29. Юнак Назар Віталійович