ШКОЛА І-III СТУПЕНІВ №111
ІМЕНІ С.А. КОВПАКА
ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Контактна інформація
тел.: +38 044 574 40 12
факс:  +38 044 574 38 56
e-mail: school_nu_111@ukr.net

 

Список учнів 1-А класу

Класний керівник: Давигора Тетяна Василівна

 

1.     Анікін Дмитро Русланович

2.     Бакал Софія Віталіївна

3.     Біда Дарія Олександрівна

4.     Білецький Владислав Богданович

5.     Бровкіна Меланія Сергіївна

6.     Войтков Іван Дмитрович

7.     Ганжа Вероніка Анатоліївна

8.     Григоренко Андрій Антонович

9.     Деркач Олександр Олексійович

10.                       Єрмолаєва Даря Сергіївна

11.                       Ільїн Ігор Андрійович

12.                       Кадуха Володимир Сергійович

13.                       Кацан Анастасія Олександрівна

14.                       Кириленко Софія Володимирівна

15.                       Кобилецький Владислав Юрійович

16.                       Кобилякова Ангеліна Богданівна

17.                       Колесник Поліна Ярославівна

18.                       Копійка Степан Романович

19.                       Кравченко Софія Ігорівна

20.                       Латишенко Марія Сергіївна

21.                       Левченко Діана Олександрівна

22.                       Малиновська Катерина Андріївна

23.                       Міхеєва Варвара Володимирівна

24.                       Мироненко Дарія Олександрівна

25.                       Павленко Богдан Юрійович

26.                       Петренко Анастасія Артемівна

27.                       Оверченко Марк Ігоревич

28.                       Олешко Платон Артемович

29.                       Сінельниченко Максим Андрійович

30.                       Степаненко Поліна Сергіївна

31.                       Работа Ірина Юріївна

32.                       Хрєнова Мілана Денисівна

33.                       Чала Вікторія Володимирівна

34.                       Шапаренко Денис Романович

35.                       Шевель Анастасія Андріївна

36.                       Яремус Тіна Максимівна

Список учнів 1-Б класу

Класний керівник: Холодна Наталія Володимирівна

 

1.     Адаменко Євангеліна Євгеніївна

2.     Булавінцев Дмитро Андрійович

3.     Вдовиченко Ілля Денисович

4.     Вдовиченко Данило Денисович

5.     Вегерінська Тетяна Максимівна

6.     Гріднєв Лука Дмитрович

7.     Донукіс Ілля Сергійович

8.     Запека Марія Миколаївна

9.     Каракуця Катерина Сергіївна

10.                       Ковальчук Катерина Ігорівна

11.                       Колесник Микола Олександрович

12.                       Кривовяз Єлизавета Михайлівна

13.                       Кушніренко Вячеслав Максимович

14.                       Лавковська Єлізавєта Олексіївна

15.                       Латишева Дарина Вікторівна

16.                       Левченко Даніель Олегович

17.                       Маслянка Іван Антонович

18.                       Місевра Дарія Андріївна

19.                       Мозговий Марк Сергійович

20.                       Мосієвич Вадим Вікторович

21.                       Науменко Єгор Сергійович

22.                       Нечай Меланія Юріївна

23.                       Орел Ксенія Максимівна

24.                       Райков Артем Ігорович

25.                       Рачок Максим Андрійович

26.                       Романченко Софія Максимівна

27.                       Семеник Тимур Олегович

28.                       Стожок Софія Вадимівна

29.                       Тальянский Ілля Олександрович

30.                       Танхімович Кирило Ярославович

31.                       Хлобистов Олександр Євгенович

32.                       Чабук Беян Алі

33.                       Шигапова Варвара Олександрівна 

34.                       Шпачук Віра Андріївна

 

 

Список учнів 1- В класу

Класний керівник: Литкіна Ганна Олександрівна

1.     Баламутко Карина Олександрівна

2.     Бездоля Дмитро Євгенович

3.     Василенко Ольга Євгенівна

4.     Войцехівський Олександр Вікторович

5.     Газін Ігор Ігорович

6.     Горлатенко Марія Сергіївна

7.     Дмитракович Олексій Андрійович

8.     Завялов Олександр Андрійович

9.     Загорулько Євгеній Артемович

10.  Ісайкін Єгор Вадимович

11.  Каніковська Інна Олексіївна

12.  Кіслов Іван Михайлович

13.  Купрєєв Тимофій Денисович

14.  Курілова Злата Олександрівна

15.  Кучер Катерина Вікторівна

16.  Латай Валерія Юріївна

17.  Мамедова Поліна Мурадівна

18.  Маркевич Христина Олексіївна

19.  Мужиченко Олександра Вікторівна

20.  Недашківський Кирил Олександрович

21.  Нестерчук Даніл Андрійович

22.  Оніпко Мілана Юріївна

23.  Орлова Поліна Олексіївна

24.  Орловський Денис Олегович

25.  Оспанова Варвара Олексіївна

26.  Плескачевська Анастасія Ігорівна

27.  Приходько Вікторія Дмитрівна

28.  Ревунова Марія Олегівна

29.  Савченко Тимофій Микитович

30.  Татішвілі Георгій Валерійович

31.  Терещенко Володимир Олександрович

32.  Удовенко Аліса Костянтинівна

33.  Федянін Дмитро Віталійович

34.  Швидка Віра Максимівна

35.  Ярошенко Кіріл Віталійович

 

 

 Список учнів 1-Г класу

Класний керівник: Комаровська Світлана Миколаївна

 

1.     Артемчук Софія Олександрівна

2.     Братухін Давид Владиславович

3.     Бубнова Дар’я Дмитрівна

4.     Віняр Уляна Сергіївна

5.     Волошин Микита Борисович

6.     Даниленко Кароліна Олександрівна

7.     Довгополий Марк Олексійович

8.     Дуб Дмитро Олександрович

9.     Дьяченко Григорій Павлович

10.                       Журба Вероніка Дмитрівна

11.                       Завязун Даниїл Володимирович

12.                       Кононенко Сергій Валерійович

13.                       Кочерга Злата Олександрівна

14.                       Кравець Максим Русланович

15.                       Крутик Данило Євгенович

16.                       Кукарін Кирило Максимович

17.                       Лешкошвіллі Ангеліна Дмитрівна

18.                       Лукяньонок Єкатерина Романівна

19.                       Михаліцька Крістіна Євгеніївна

20.                       Онащук Поліна Максимівна

21.                       Остапенко Тетяна Олександрівна

22.                       Панченко Анатолій Олександрович

23.                       Панчук Кіріл Вадимович

24.                       Перерва Олексій Іванович

25.                       Подейко Владислав Валерійович

26.                       Подейко Ксенія Валеріївна

27.                       Пономаренко Артем Сергійович

28.                       Прищепа Євгеній Миколайович

29.                       Рогачова Вікторія Миколаївна

30.                       Сивак Ірина Олександрівна

31.                       Симчич Олександр Андрійович

32.                       Тарасенко Антон Олегович

33.                       Ульянов Єгор Дмитрович

34.                       Чайковська Марія Романівна

35.                       Черкашин Владислав Віталійович 

Список 1-Д класу

Класний керівник: Дяченко Надія Олексіївна

 

1.     Бєлов Макар Анатолійович

2.     Божок Валерія Олександрівна

3.     Бурліна Марія Олександрівна

4.     Вихристюк Олексій Андрійович

5.     Волинець Олег Максимович

6.     Гайдак Дмитро Володимирович

7.     Ганжа Анна Володимирівна

8.     Герасимчук Мілан Вікторович

9.     Гончарук Альміра Романівна

10.                       Дейнега Данило Вадимович

11.                       Карапиш Майк Олексійович

12.                       Карпенко Христина Олексіївна

13.                       Кондрашова Антоніна В’ячеславівна

14.                       Коробкіна Ольга Романівна

15.                       Меньшикова Єкатерина Александрівна

16.                       Михалко Владислав Вадимович

17.                       Москалюк Максим Сергійович

18.                       Муха Ростислав Олексійович

19.                       Нікітенко Єва Олексіївна

20.                       Покидько Олександр Георгійович

21.                       Решетніков Євгеній Віталійович

22.                       Савенков Ілля Васильович

23.                       Саманцова Єва Марія Олексіївна

24.                       Сидоренко Андрій Андрійович

25.                       Сидоренко Ілля Сергійович

26.                       Стрєлова Майя Ігорівна

27.                       Чижевський Володимир Юрійович

28.                       Шевченко Карина Андріївна

29.                       Шевченко Тимур Олексійович

30.                       Юнак Артем Віталійович

31.                       Юрченко Ганна Андріївна

32.                       Яценко Артур Сергійович  

 

Список 1- Є класу

Класний керівник: Чуприна Людмила Володимирівна

 

1.     Андрухненко Нікіта Євгенійович

2.     Андрущенко Поліна Сергіївна

3.     Білоіваненко Євген Віталійович

4.     Бондаренко  Ілля  Ігорович

5.     Булгакова Даря Кирилівна

6.     Бусленко Вероніка Юріївна

7.     Варущик Давід Олександрович

8.     Волобуєв Тимофій Віталійович

9.     Гавришко Артем Дмитрович

10.                       Гарбуза Альона Дмитрівна

11.                       Горгола Іван Артемович

12.                       Грязюк Єлизавета Володимирівна

13.                       Гузій Анна Євгеніївна

14.                       Дегтяр Михайло Олександрович

15.                       Демерза Даря Олегівна

16.                       Дрига Арсеній Вікторович

17.                       Ельтек Віктор Романович

18.                       Івженко Даря Сергіївна

19.                       Краснокутська Анастасія Віталіївна

20.                       Левищенко Кирило Максимович

21.                       Леоненко Тімур Валерійович

22.                       Матвієнко Катерина Олексіївна

23.                       Саричев Тихон Євгенович

24.                       Соменко Таїсія Богданівна

25.                       Ставицький Кирил Максимович

26.                       Стрельченко Євгенія Володимирівна

27.                       Тумановський Михайло Євгенович

28.                       Хомич Анастасія Олександрівна

29.                       Чернишова Аліна Олексіївна

30.                       Шкарбуль Андрій Вадимович

31.                       Штанько Мирослав Сергійович