- естетичний – естрадно – танцювальний ансамбль  „Журавушка”.
- дискусійний клуб "Старшокласник",
- спортивно-туристичний.

Створені класи з поглибленим вивченням предметів(8а).  1а та 2а класи працюють за експериментальною програмою «Росток»
Плідно працюють учителі 1-4 класів по виявленню  та розвитку обдарованих дітей, сприяють навчанню та вихованню творчої особистості. Завжди цікаво , змістовно проходять декади української мови та математики.  учні демонструють свої інтелектуальні здібності , винахідливість,  творчість, гумор.

З метою  розвитку творчих здібностей і талантів та залучення старшокласників до науково-дослідницької роботи в школі створено секції МАН, які в цьому навчальному році працюють за 10 напрямками. 7 учнів стали призерами районного етапу Вcеукраїнського конкурсу МАН.

27 учнів брали участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2012». 12 учнів показали добрі результати.
Також учні  взяли активну участь  у районних предметних олімпіадах та конкурсах.
Школярі брали участь у спортивних змаганнях та туристичному зльоті, які проводилися  у районі та місті.
Спортивні досягнення районного, міського, Всеукраїнського рівнів у 2011-2012н.р. :
Учень 5-А класу Примаков Сергій має  такі досягнення:
- І місце в змаганнях команди куміте  на 15-тому чемпіонаті України з карате;
- ІІІ місце в в змаганнях з  куміте самбо.

Учень 5а класу Черненко Роман- ІІ місце. Чемпіонат м.Києва з футболу.
Учень 6б класу  Черненко Владислав- ІІ місце. Чемпіонат м.Києва з футболу.
Учень 3б класу  Черкасов Віктор-ІІІ місце. Чемпіонат м.Києва з футболу.
Учениця 7б класу Гончаренко Аліна-чемпіонка відкритого кубка м.Києва, переможниця 6-го міжнародного турніру по дзюдо «Золота осінь».
Учениця 5а класу Заславська Марина-ІІІ місце на відкритому чемпіонаті м.Києва із дзюдо.
ІІ Фестиваль дитячого дзюдо серед юнаків:
Учень 3а класу Ляпота Р.-І місце,учень 3а класу Федін О. –ІІ  місце,учень 3б класу  Алексєєнко О.-ІІ місце, учень 3б класу  Дяченко І. – ІІІ місце,учень 4б класу Буток О. – ІІІ місце, учень 5а  класу Кучма Д. – ІІІ місце
Гудим Валерія  уч.11класу- переможець  Чемпіонатів України з художньої гімнастики , завоювала ліцензію на Олімпійські ігри 2012 в Лондоні.
Учениця 4б класу Нестенко Т. – І  місце з тайквандо.