ШКОЛА І-III СТУПЕНІВ №111
ІМЕНІ С.А. КОВПАКА
ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА
Контактна інформація
тел.: +38 044 574 40 12
факс:  +38 044 574 38 56
e-mail: school_nu_111@ukr.net

зарахування до 1-х класів 2022

 

ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ № 111 ім. С.А. КОВПАКА

ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

 

НАКАЗ 

 

«_02___06___2022 м. Київ _42_

 

Про зарахування до 1-х класів

 

На виконання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про захист персональних даних», згідно з наказом МОН України № 367 від 16.04.2018 «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, відповідно до «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 03 жовтня 2017 року № 930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», на підставі заяв батьків та згідно з поданими документами, з метою забезпечення права на освіту

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Зарахувати з 02.06.2022 до 1-го класу таких учнів:

  1. Адаменко Ілля Євгенійович

  2. Антоненко Соломія Олександрівна

  3. Берестенко Святослав Семенович

  4. Биков Ростислав Олександрович

  5. Бодня Іван Вікторович

  6. Бомко Златослава Дмитрівна

  7. Бондар Аделіна Миколаївна

  8. Боровська Аліса Владиславівна

  9. Бугай Миколай Павлович

  10. Вітенко Олександр Артемович

  11. Власенко Єва Олегівна

  12. Вовк Артем Дмитрович

  13. Волошина Маргарита Олександрівна

  14. Волошина Мілана Олексіївна

  15. Гарматюк Віолетта Вікторівна

  16. Главінська Аліса Євгеніївна

  17. Горобець Поліна Ігорівна

  18. Горячева Поліна Олексіївна

  19. Гречко Анна Олегівна

  20. Давиденко Данило Володимирович

  21. Дема Софія Олександрівна

  22. Дениско Владислав Олегович

  23. Дзигар Мілана Станіславівна

  24. Дзядевич Олександр Юрійович

  25. Дідоренко Марія Андріївна

  26. Єлісєєв Гліб Антонович

  27. Єщенко Злата Євгенівна

  28. Єфремов Єгор Михайлович

  29. Жердієва Аріна Костянтинівна

  30. Земська Богдана Вячеславівна

  31. Зволинська Олександра Сергіївна

  32. Калініченко Еліна Сергіївна

  33. Карпець Ольга Юріївна

  34. Ключніков Данііл Михайлович

  35. Ковальчук Єлісей Дмитрович

  36. Корх Марк Дмитрович

  37. Кот Давид Костянтинович

  38. Литвин Борис Романович

  39. Мазурець Максим Євгенович

  40. Макаренко Надія Дмитрівна

  41. Мисник Єва Сергіївна

  42. Морозов Тимур Владиславович

  43. Наталенко Данило Олександрович

  44. Недашківська Дарья Олександрівна

  45. Нікитко Ілля Андрійович

  46. Нікітенко Максим Ігорович

  47. Нікульнікова Мілана Антонівна

  48. Олешко Соломія Андріївна

  49. Онишко Макар Станіславович

  50. Оперчук Варвара Віталіївна

  51. Отрошко Єгор Євгенович

  52. Панчук Софія Андріївна

  53. Перепелка Ганна Володимирівна

  54. Покотило Валерія Сергіївна

  55. Поліш Єва Сергіївна

  56. Прушинскайтє Сандра Еугеніюсівна

  57. Прушинскас Давид Еугеніюсович

  58. Пряжин Іван Павлович

  59. Резник Максим Іванович

  60. Рогачов Іван Миколайович

  61. Романченко Мілана Максимівна

  62. Сиворакша Тихомир Олександрович

  63. Сидоренко Діна Андріївна

  64. Сівов Владислав Сергійович

  65. Сікорська Софія Сергіївна

  66. Сілич Даріна Сергіївна

  67. Супрун Анастасія Артемівна

  68. Токарська Іларія Валентинівна

  69. Токарська Мирослава Володимирівна

  70. Точицький Марк Владиславович

  71. Трофимчук Крістіна Євгенівна

  72. Цимбаленко Єгор Євгенович

  73. Чабанов Андрій Євгенійович

  74. Черевата Дарина Вадимівна

  75. Черкасов Святослав Олександрович

  76. Шевченко Платон Андрійович

  77. Шигапова Дарина Олександрівна

  78. Шпачук Владислав Андрійович

  79. Щербакова Катерина Денисівна

  80. Щербаннь Тимофій Олександрович

  81. Щербань Аліса Юріївна

  82. Євченко Андрій Олександрович

2. Рекомендовано до зарахування:

  1. Андрєєва Катеріна Андріївна

  2. Андросова-Матеуш Дар’я Сергіївна

  3. Архіпов Данііл В’ячеславович

  4. Барановська Анастасія Федорівна

  5. Бебіак Катерина

  6. Болячина Анастасія Дмитрівна

  7. Братущак Вікторія Дмитрівна

  8. Волков Іван Вадимович

  9. Волошин Кирило Борисович

  10. Голодницька Емілія Едуардівна

  11. Граніч Ростислав Костянтинович

  12. Граніч Ярослав Костянтинович

  13. Гриценко Олександр Дмитрович

  14. Гуревич Анастасія Олександрівна

  15. Джулай Ганна Ігорівна

  16. Жук Ігор Артемович

  17. Здоровець Марія Сергіївна

  18. Ковальчук Ліана Денисівна

  19. Кузьміна Мілана Вікторівна

  20. Ларійчук Мія Олександрівна

  21. Луста Роман Олександрович

  22. Малашок Анастасія Андріївна

  23. Напрієнко Артем Андрійович

  24. Оніпко Ксенія Юріївна

  25. Осадча Анастасія Юріївна

  26. Осинський Данило Юрійович

  27. Панченко Радомір Андрійович

  28. Переходько Тимофій Васильович

  29. Пінчук Єлізар Олегович

  30. Погіба Станіслав

  31. Пугач Мілана Максимівна

  32. Пухальська Софія Андріївна

  33. Савченко Варвара Олегівна

  34. Селівон Ульяна Євгеніївна

  35. Сеня Анна Олександрівна

  36. Симич Станіслав Сергійович

  37. Сіденко Каріна Олегівна

  38. Смага Тимофій Русланович

  39. Солдатенко Георгій Русланович

  40. Стельмах Антон Богданович

  41. Терещенко Нікіта Дмитрович

  42. Терлецька Анна Дмитрівна

  43. Тимченко Микита Сергійович

  44. Титаровська Аріна Юріївна

  45. Удовенко Вільям Олександрович

  46. Філатова Аріна Федорівна

  47. Федченко Михайло Михайлович

  48. Чорний Жан Євгенович

  49. Шевченко Дмитро Денисович

  50. Шеремет Єгор Михайлович

  51. Шеремет Кирило Михайлович

  52. Шеремет Марія Михайлівна

  53. Шинкевич Северин Миколайович

3.Секретарю школи Шевченко Н.А.:

3.1. Внести прізвища учнів до алфавітної книги за відповідною літерою;

3.2. Завести номер на особовій справі кожного учня, виходячи з номера, присвоєного в алфавітній книзі;

3.3. Передати списки учнів класу до медичного кабінету школи.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Директор  школи Валентина ЮРЧЕНКО